w

Treninger 2020/2021

Vi har følgende treningstilbud sesongen 2020/2021.

*Med forbehold om at treningstidene kan bli endret.

Treninger 2020/2021
05.08.202020:03 Admin

Gymlek 1 (2-3 år)
-Saltvern Barneskole.             Mandag 16:30-17:15. (Utsatt, oppstart mandag 21.september)

Hunstad Barneskole.              Tirsdag 16:30-17:15.

Tverlandet Skole, sal A.          Tirsdag 17:00-17:45.

 

Gymlek 2 (4-5 år)

Saltvern Barneskole.              Mandag 17:15-18:00. (Utsatt, oppstart mandag 21.september)

Hunstad Barneskole.              Tirsdag 17:30-18:15.

Tverlandet Skole, sal A.          Tirsdag 17:45-18:30.

Bodin Vgs.                              Torsdag 18:00-19:00.

 

Idrettens Grunnstige 1 (1-2.klasse)

Hunstad Barneskole               Tirsdag 18:15-19:00

Alstad Barneskole.                 Onsdag 18:00-19:00.

 

Idrettens Grunnstige 2 (3-4.klasse)

Hunstad Barneskole               Tirsdag 19:15-20:00.

Alstad Barneskole.                 Onsdag 19:00-20:00.

 

Idrettens Grunnstige 3 (5-6.klasse)

Alstad Barneskole.                 Onsdag 20:00-21:00.

 

North Nova Cheer Peewee (10-12 år)                      

Hunstad Barneskole.              Onsdag kl 18:00-20.00 , fredag 16.00-17.00

North Nova Cheer Mini Peewee (6-9 år)

Hunstad Barneskole.              Onsdag kl 16:30-18:00, fredag 16.00-17.00

 

North Nova Cheer Junior (12-15 år)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag 18:30-20:00.

                                               Torsdag 20:00-22:00.

                                               Fredag 17:00-19:00.

 

North Nova Cheer Senior (16 år +)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag 20:00-22:00.

                                               Torsdag 20:00-22:00.

                                               Fredag 17:00-19:00.

 

Dame Oppvisning (20 år +)

Mørkvedhallen Hall A .           Mandag 20:30-22:00.

                                               Onsdag 20:30-22:00.

Dame 1

Østbyen Skole.                       Tirsdag 20:00-21:00.

 

Dame 2

Østbyen Skole.                       Tirsdag 19:00-20:00.

 

Dame 3

Bodin VGS.                             Torsdag 19:00-20:00.

 

Tropp (2-3.klasse)

Bodin Vgs.                              Tirsdag 18:00-20:00.

 

Tropp (4-5.klasse)

Mørkvedhallen Hall A .           Onsdag 16:30-18:00.

 

Tropp (6-7.klasse)

Mørkvedhallen Hall A .           Onsdag 18.00-20:00.

 

Tropp (8.klasse +)

Mørkvedhallen Hall A .           Mandag 19:30-21:00.

 

Tropp Konkurranse

Mørkvedhallen Hall A .           Mandag 17:30-19:30.

                                               Onsdag 20:00-21:00.

                                               Torsdag 16:30-18:30.

                                               Første søndag hver måned 18:00-20:00.

 

Eurogym

Mørkvedhallen Hall A .           Første søndag hver måned 20:00-21:00.

 

RG Miniperler (2012-2014)

Mørkvedhallen Hall B.            Onsdag 16:00-17:00.

 

RG Minirekrutt (2010-2011)

Alstad Barneskole.                 Mandag 17:30-19:00.

Mørkvedhallen Hall B.            Onsdag 16:00-18:00.

 

RG Rekrutt (2008-2009)

Alstad Barneskole.                 Mandag 17:30-19:00.

Mørkvedhallen Hall B.            Onsdag 16:00-18:00.

 

RG Junior (2005-2007)

Alstad Barneskole.                 Mandag 16:00-17:30.

Mørkvedhallen Hall B.            Onsdag 16:30-19:00.

 

RG Senior (2004 +)

Alstad Barneskole.                 Mandag 16:00-17:30.

Mørkvedhallen Hall B.            Onsdag 16:30-19:00.

 

RG Alle (frivillig)

Alstad Barneskole.                 Torsdag 17:00-18:00.

 

Turn Menn (6-7 år)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag 18:00-19:00.

 

Turn Menn (8-12 år)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag  og onsdag 16:30-18:00. 

 

Turn Menn Satsning 

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag, onsdag, torsdag og fredag, 16.00-18.30

 

Turn Kvinner (6-7 år)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag 18:00-19:00.

Turn Kvinner 7-8 år

Mørkvedhallen Hall A            Torsdag 17:00-18:30

Turn Kvinner (8-10 år)

Mørkvedhallen Hall A.           Onsdag 16:45-18.15 

Turn Kvinner 2 (8-10 år)

Mørkvedhallen Hall A.           Onsdag  16:30-18:00 og torsdag 16:30-18:00

 

Turn Kvinner (10-12 år)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag 16:30-18:30.

                                               Onsdag 17:00-19:00.

 

Turn Kvinner (10-12 år satsning)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag (etter jul) 17:00-20:00.

                                               Tirsdag 18:15-20:45.

                                               Torsdag 17:00-19:30.

                                               Fredag (etter jul) 17:00-19:30.

                                               Søndag 18:00-20:30.

Turn Kvinner (12 år +)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag 16:00-18:30.

                                               Onsdag 18:00-20:30.

                                               Torsdag 16:10-18:00.

 

Turn Kvinner (14 år + konkurranse)

Mørkvedhallen Hall A.           Tirsdag 18:15-21:15.

                                               Torsdag 18:15-21:15.

                                               Søndag 18:00-21:00.

 

Turn Kvinner og Turn Menn (Basis voksne)

Mørkvedhallen Hall A.           Fredag 18:00-20:00.

 

Trampoline (1-3.klasse)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag 16:00-17:00.

                                               Onsdag  16:30-17:30.

 

Trampoline Parti A (4-7.klasse)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag 17:00-19:00.

Trampoline Parti B (4.-7.klasse)                                             

Mørkvedhallen Hall A.           Onsdag 17:30-19:30. 

Jibb (12-17 år)

Mørkvedhallen Hall A.           Tirsdag 16:00-17:00.

 

Jibb (17 år +)

Mørkvedhallen Hall A.           Mandag 21:00-22:00.