w

Treninger 2019/2020

Treninger
05.09.201811:24 Admin

Vi har følgende treningstilbud sesongen 2018-2019

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gymlek 1 2-3 år Hunstad Barneskole Gymsal Tirsdag 17:00-17:45
Gymlek 2 4-5 år Hunstad Barneskole Gymsal Tirsdag 17:45-18:00
Idrettens grunnstige 1 1-2. klasse Hunstad Barneskole Gymsal Tirsdag 18:30-19:15
Gymlek 1 2-3 år Mørkvedhallen Hall A Lørdag 10:00-11:00
Gymlek 2  4-5 år Mørkvedhallen Hall A Lørdag 11:00-12:00
Idrettens grunnstige 1 6-8 år Mørkvedhallen Hall A Lørdag 12:00-13:00
Gymlek 1 2-3 år Saltvern Gymsal Mandag 16:30-17:15
Gymlek 2 4-5 år Saltvern Gymsal Mandag 17:15-18:00
Gymlek 1 2-3 år Tverlandet skole Sal 1 Tirsdag 17:00-17:45
Gymlek 2 4-5 år Tverlandet skole Sal 1 Tirsdag 17:45-18:30
Idrettens grunnstige 1 1-2. klasse Tverlandet skole Sal 2 Tirsdag 17:30-18:30
Idrettens grunnstige 2 3-4. klasse Tverlandet skole Sal 1 Tirsdag 18:30-20:00
Idrettens grunnstige 3 5-6. klasse Tverlandet skole Sal 2 Tirsdag 18:30-20:00
Apparat gutter 9-11  9-11 år Mørkvedhallen Hall A Tirsdag 17:00-18:30
Apparat gutter 9-11  9-11 år Mørkvedhallen Hall A Torsdag 17:00-18:30
Apparat gutter 6-8 6-8 år Mørkvedhallen Hall A Onsdag 16:30-18:00
Apparat jenter 10-12 10-12 år Mørkvedhallen Hall A Mandag 16:30-18:00
Apparat jenter 10-12 10-12 år Mørkvedhallen Hall A Onsdag 18:00-20:00
Apparat jenter 8-10 8-10 år Mørkvedhallen Hall A Onsdag 16:30-18:00
Apparat jenter 8-10 8-10 år Mørkvedhallen Hall A Torsdag 16:30-18:00
Apparat jenter 6-7 6-7 år Mørkvedhallen Hall A Tirsdag 16:30-18:00
Damer Oppvisning Se Mysoft Mørkvedhallen Hall A Mandag 21:00-22:00
Damer Oppvisning Se Mysoft Mørkvedhallen Hall A Onsdag 20:30-22:00
Tropp 2-3. klasse Trampett/tumbling 2-3. klasse Mørkvedhallen Hall A Mandag 16:30-17:30
Tropp 4-5. klasse Trampett/tumbling 4-5. klasse Mørkvedhallen Hall A Onsdag 16:30-18
Tropp 6-7. klasse Trampett/tumbling 6-7. klasse Mørkvedhallen Hall A Mandag 17:30-19:30
Tropp 6-7. klasse Trampett/tumbling 6-7. klasse Mørkvedhallen Hall A Onsdag 18:00-19:30
Tropp 8. klasse + Trampett/tumbling 8. klasse + Mørkvedhallen Hall A Mandag 19:30-21:00
Tropp 8. klasse + Trampett/tumbling 8. klasse + Mørkvedhallen Hall A Onsdag 19:30-21:00
Cheer PeeWee Hunstad Barneskole Gymsal Onsdag 17:00-20:00
Cheer Mini PeeWee Hunstad Barneskole Gymsal Onsdag 17:00-20:00
Cheer Junior Mørkvedhallen Hall A Mandag 19:30-21:00
Cheer Junior Mørkvedhallen Hall A Fredag 16:00-19:00
Cheer Senior Mørkvedhallen Hall A Onsdag 20:00-22:00
Cheer Senior Mørkvedhallen Hall A Torsdag 20:00-22:00

LØRDAGSTURN I TURNHALLEN

Dette er ett kurstilbud på 10 lørdager, første trening er 7.september. Vi følger skoleruta og har ikke trening i høstferie. 

_______________________________________________________________________


CHEERLEADING

Ta kontakt på leder@boiturn.no for informasjon

_______________________________________________________________________

TROPPSGYMNASTIKK, Trampett/Tumbling

Ansvarlig Helle Alfheim, ta kontakt per mail leder@boiturn.no for informasjon

_______________________________________________________________________

APPARATTURN Gutter og Jenter

Ta kontakt på leder@boiturn.no for informasjon

_______________________________________________________________________

RG

Ansvarlig Helle Madsen, ta kontakt per mail leder@boiturn.no for informasjon

_______________________________________________________________________

VETERANER/OPPVISNINGSTROPP/VOKSENTURN-APPARAT

Ta kontakt på leder@boiturn.no