w

Treningstider 2020/2021

12.10.202008:17 Kristie Pedersen

Gymlek 1 (2-3 år)

 

Saltvern Barneskole. Mandag 16:30-17:15.

Trenere:

Barbro Flygt                                                               barbroflygt@hotmail.com

Tine Erichsen Engan                                                  tine_engan@hotmail.com 

Foreldrekontakt:

Michael Kåring                                                          michael@mkd.no

 

Hunstad Barneskole. Tirsdag 16:45-17:30.

Trenere:

Rebecca Lemstad Løkås                                            Rebecca.lemstad@gmail.com

Hanne Elise Austerheim                                            hausterheim@gmail.com

Julie M Karlsen                                                          julie_jmk@icloud.no

Foreldrekontakt:                                                     

Yngve Evjenth                                                            yevjenth@gmail.com

 

Tverlandet Skole, sal A. Tirsdag 17:00-17:45.

Trenere:

Kristina Robertsen Lihaug                                         kriroli3@hotmail.com

Karoline Malin Reinvik                                               karro_malin@hotmail.com  

Foreldrekontakt:                                          

 

Gymlek 2 (4-5 år)

 

Saltvern Barneskole. Mandag 17:15-18:00.

Trenere:

Malin Kaspersen Soløy                                              malin-ks@hotmail.com

Maia Giske Pedersen                                                 maiagiske@gmail.com

Foreldrekontakt:

Guro Elise Edvardsen                                                 Guroelisee@me.com                        

Hunstad Barneskole. Tirsdag 17:30-18:15.

Trenere:

Rebecca Lemstad Løkås                                            Rebecca.lemstad@gmail.com

Julie M Karlsen                                                          julie_jmk@icloud.no

Hanne Elise Austerheim                                            hausterheim@gmail.com

Foreldrekontakt:

Therese Stien                                                             therese_sti@hotmail.com    

 

Tverlandet Skole, sal A. Tirsdag 17:45-18:30.

Trenere:

Kristina Robertsen Lihaug                                         kriroli3@hotmail.com

Caroline Almendingen                                               caroline.almendingen@gmail.com

 

 

 

Bodin Vgs. Torsdag 18:00-19:00.

Trenere:

Malene Alexandrovna                                               malenealexandrovna@gmail.com

Mathea Fredheim                                                      matheanalini@icloud.com

Vilja Østensen                                                            supervilja2005@gmail.com

Foreldrekontakt:

 

Idrettens Grunnstige 1 (1-2.klasse)

 

Hunstad Barneskole tirsdag 18:15-19:00.

Trenere:

Rebecca Lemstad Løkås                                            Rebecca.lemstad@gmail.com

Julie M Karlsen                                                          julie_jmk@icloud.no

Foreldrekontakt:

Camilla Johansen                                                       cv_johansen@outlook.com               

Alstad Barneskole. Onsdag 18:00-19:00.

Trenere:

Ane Fossum                                                                amfossum@icloud.com

Kaja Lekanger                                                            kajalek9@gmail.com

Vilma Jelstad                                                              vilmatoje2611@gmail.com

Foreldrekontakt:

 

Idrettens Grunnstige 2 (3-4.klasse)

 

Hunstad Barneskole tirsdag 19:00-19:45.

Trenere:

Rebecca Lemstad Løkås                                            Rebecca.lemstad@gmail.com

Julie M Karlsen                                                          julie_jmk@icloud.no

Foreldrekontakt:

Martin Madsen                                                          mrskjer@icloud.com

 

Alstad Barneskole. Onsdag 19:00-20:00.

Trenere:

Ane Fossum                                                                amfossum@icloud.com

Kaja Lekanger                                                            kajalek9@gmail.com

Vilma Jelstad                                                              vilmatoje2611@gmail.com

Foreldrekontakt:

 

Idrettens Grunnstige 3 (5-6.klasse)

 

Alstad Barneskole. Onsdag 20:00-21:00.

Trenere:

Ane Fossum                                                                amfossum@icloud.com

Kaja Lekanger                                                            kajalek9@gmail.com

Vilma Jelstad                                                              vilmatoje2611@gmail.com

Foreldrekontakt:

 

North Nova Cheer Peewee 09 (10-12 år)    

           

Hunstad Barneskole onsdag kl 18:00-20:00. Mørkvedhallen Hall A fredag 16:00-17:00.

Trenere:

Tiril Wiik Lekang                                            Tiril.Lekang@outlook.com

Julianne Torrissen                                          julianne.torrissen@gmail.com

Foreldrekontakt:      

Maritha Fagerheim                                        fagerheimm@gmail.com     

 

North Nova Cheer Peewee (6-9 år)

 

Hunstad Barneskole onsdag kl 16:30-18:00. Mørkvedhallen Hall A fredag 16:00-17:00.

Trenere:

Sunniva Wilhelmsen                                      sunniva.s.w@gmail.com

Andrea Nordhuus                                           andreaen.nordhuus@hotmail.com

Foreldrekontakt:                                                     

Therese H. Blomsø                                        thoseth@rocketmail.com

 

 

North Nova Cheer Junior (12-15 år)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 18:30-20:00. Tirsdag 19:30-21:00.

Trenere:

Kamilla Eilertsen                                           Kamilla.Eilertsen@gmail.com

Anette Helgesen                                            anette.helg@icloud.com

Foreldrekontakt:

Maritha Fagerheim                                        fagerheimm@gmail.com     

 

North Nova Cheer Senior (16 år +)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 20:00-22:00. Torsdag 20:00-22:00. Fredag 17:00-19:00.

Trenere:

Maren Victoria Pettersen                              marenvictoria@hotmail.com

 

Dame Oppvisning (20 år +)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 20:30-22:00. Onsdag 20:30-22:00.

Trenere:

Veronica Kåring                                             veronica@boiturn.no

Malin Kaspersen Soløy                                  malin-ks@hotmail.com

 

 

 

Dame 1

 

Østbyen Skole. Tirsdag 20:00-21:00.

Trener:

Heidi Øyvann                                                 h-oeyvan@online.no

 

Norges Kvinnelige Gymnastikkveteraner (NKGV) Nivå 1

 

Østbyen Skole. Tirsdag 19:00-20:00.

Trener:

Brit Øiesvold                                                  brit@oiesvold.com

 

Norges Kvinnelige Gymnastikkveteraner (NKGV) Nivå 2

 

Bodin VGS. Torsdag 19:00-20:00.

Trener:

Anne Lise Dybdahl                                         al-dyb@online.no

 

Tropp (2-3.klasse)

 

Bodin Vgs. Tirsdag 18:00-20:00.

Trenere:

Magdalena Handeland Høgset                      magdalena.handeland@hotmail.com

Nora Sofie Helgesen                                      norahelgesen7@gmail.com

Julie Sleppen Bakke                                       juliesleppenb@gmail.com

Foreldrekontakt:

 

Tropp (4-5.klasse)

 

Mørkvedhallen Hall A. Onsdag 16:30-18:00.

Trenere:

Aurora Hanssen                                             auhanss@gmail.com

Sebastian Bjørge-Sundan                              eirsun@nfk.no

Helen Saghei                                                 Hsaghei@hotmail.com

Cathrine Johansen                                         cathjoh@gmail.com

Foreldrekontakt:

Trine Åsheim Bernhardsen                            posttiltrine@gmail.com        

 

Tropp (6-7.klasse)

 

Mørkvedhallen Hall A. Onsdag 18.00-20:00.

Trenere:

Bjørn Vegard Gamst                                      bvgamst@gmail.com

Tia Strømmesen Skålvoll                               tiaskalvoll@gmail.com

Dag Runar Gamst                                           drgamst@yahoo.no

Foreldrekontakt:

 

Tropp (8.klasse +)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 19:30-21:00.

Trenere:

Knut Arne Nordskog                                                  knutarne.nordskog@gmail.com

Tone Helgesen                                                           tonhelg2@online.no

Bjørn Tore Claussen                                                   btclaussen@hotmail.com

Foreldrekontakt:

Dag U. Pettersen                                                        dup@mehamn.net    

 

Tropp Konkurranse

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 17:30-19:30. Onsdag 20:00-21:00. Torsdag 16:30-18:30. Første søndag hver måned 18:00-20:00.

Trenere:

Kjersti Hustoft                                                            kjersti.hus@hotmail.com

Knut Arne Nordskog                                                  knutarne.nordskog@gmail.com

Vidar Nilsen                                                               cobbodo@gmail.com

Foreldrekontakt:

 

Eurogym

 

Mørkvedhallen Hall A. Første søndag hver måned 20:00-21:00.

Trenere:

Helle Alfheim                                                             helle.alfheim@gmail.com

 

RG Miniperler (2012-2014)

 

Mørkvedhallen Hall B. Onsdag 16:00-17:00.

Trenere:

Hanne Marit Hemmingsen                                        hanne@simibyte.com

Alexandra Fløstrand                                                  Alicef@online.no

Maria Fløstrand                                                         Maria.flostrand@gmail.com

Ingeborg Ness Grøtterud                                           ingeborgness@icloud.com   

Foreldrekontakt:

Hege Hansine Bakkejord Lundteppen                       hegebl@hotmail.com

 

RG Minirekrutt (2010-2011)

 

Alstad Barneskole. Mandag 16:00-17:00. Mørkvedhallen Hall B. Onsdag 16:00-17:30.

Trenere:

Frida Hjemaas Bøthun                                               fridabo16@gmail.com

Ingeborg Ness Grøtterud                                          ingeborgness@icloud.com   

Helle Charlotte Madsen                                             hellecmadsen@gmail.com

Kristie Pedersen                                                         kristie@hotmail.no     

            Foreldrekontakt:                              

            Gro Vinje Johnsen                                                      grojoh@gmail.com

 

RG Rekrutt (2008-2009)

 

Alstad Barneskole. Mandag 18:00-19:00. Torsdag 17:00-18:00. Mørkvedhallen Hall B. Onsdag 16:00-18:00.

Trenere:

Helle Charlotte Madsen                                             hellecmadsen@gmail.com

Kristie Pedersen                                                         kristie@hotmail.no   

Eline Kristensen                                                         Eline.kristensen@outlook.com

Frida Hjemaas Bøthun                                               fridabo16@gmail.com

Ann-Heidi Pettersen                                                  ann.heidi@hotmail.com

Amy Hemmingsen                                                     amy@simibyte.com

Valeria Orudzheva                                                     orudzheva@gmail.com

Maria Fløstrand                                                         Maria.flostrand@gmail.com

            Foreldrekontakt:

            Ellen Johansen                                                           ellenmarie.johansen@gmail.com

 

RG Junior (2005-2007)

 

Alstad Barneskole. Mandag 18:00-19:00. Torsdag 17:00-18:00. Mørkvedhallen Hall B. Onsdag 17:00-19:00.

Trenere:         

Helle Charlotte Madsen                                             hellecmadsen@gmail.com

Ann-Heidi Pettersen                                                  ann.heidi@hotmail.com

Amy Hemmingsen                                                     amy@simibyte.com

Eline Kristensen                                                         Eline.kristensen@outlook.com

Kristie Pedersen                                                         kristie@hotmail.no   

Valeria Orudzheva                                                     orudzheva@gmail.com

Maria Fløstrand                                                         Maria.flostrand@gmail.com

            Foreldrekontakt:

            Merete Mortensen                                                    metu69@gmail.com

 

RG Senior (2004 +)

 

Alstad Barneskole. Mandag 17:00-18:00. Torsdag 17:00-18:00. Mørkvedhallen Hall B. Onsdag 17:00-19:00.

Trenere:

Helle Charlotte Madsen                                             hellecmadsen@gmail.com

Ann-Heidi Pettersen                                                  ann-heidi@pbl.no

Amy Hemmingsen                                                     amy@simibyte.com

            Foreldrekontakt:

            Line Bøthun                                                                line@papirdesign.no

 

Turn Menn (6-7 år)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 18:00-19:00.

Trenere:

Michael Nilsen                                                           nilsen_michael@hotmail.com

Andreas Bakke                                                           Andre02@online.no

Foreldrekontakt:

 

 

Turn Menn (8-12 år)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 16:30-18:00. Onsdag 16:30-18:00

Trenere:

Marianne Sivertsen                                                   marianne.sivertsen@gmail.com

Andre Jakobsen                                                          andre.b.jakobsen@gmail.com

Bård Brekkan                                                             brekkan@hotmail.no

Foreldrekontakt:

Marianne Hatlestad                                                   mariannehatlestad@gmail.com        Jorunn Eline Røed                                                   jorunn.roed@gmail.com

 

Turn Menn Satsning 

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 16:00-18:30. Onsdag 16:00-18:30. Torsdag 16:00-18:30. Fredag 16:00-18:30.

Trenere:

Michael Wilmann                                                      Michael.wilmann@gmail.com

Magnus Bækø                                                            baekoe.magnus@gmail.com

 

Turn Kvinner (6-7 år)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 18:00-19:00.

Trener:

Magdalena Handeland Høgset                      magdalena.handeland@hotmail.com

Leah Myhre

Tilde Kaspersen

Foreldrekontakt:

Astrid Andreassen                                                      martini-a@hotmail.com

 

Turn Kvinner (7-8 år)

 

Mørkvedhallen Hall A. Torsdag 17:00-18:30.

Trener:

Jørgen Nissen-Nygård                                                nhissen@gmail.com  

Foreldrekontakt:

Camilla Sommerseth                                                 lillemilli@yahoo.no

 

Turn Kvinner (8-10 år) Linnea/Julie

 

Mørkvedhallen Hall A. Onsdag 16:45-18:15.

Trenere:

Linnea Kaspersen Midtgard                                      camilla_kaspersen@hotmail.com

Julie Katralen                                                             julie.katralen@gmail.com

 

Turn Kvinner (8-10 år) Ada/Malene

 

Mørkvedhallen Hall A. Onsdag 16:30-18:00. Torsdag 16:30-18:00.

Trenere:

Ada Vikjord                                                                ada.vikjord@outlook.com

Malene Alexandrovna                                               malenealexandrovna@gmail.com

 

Turn Kvinner (10-12 år)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 16:30-18:30. Onsdag 17:00-19:00.

Trenere:

Mathea Bratli                                                            Matheabratli04@gmail.com

Mads Holmstrøm                                                      madskh3@hotmail.com

Maya Alstad                                                               mayasofiealstad@gmail.com

Monica Berntsen                                                       berntsen_monica@yahoo.no

Foreldrekontakt:

Tarjei Nordeng                                                           tarjeino@online.no

 

Turn Kvinner (10-12 år satsning)

 

Mørkvedhallen Hall A. Tirsdag 18:15-20:45. Torsdag 17:00-19:30. Søndag 18:00-20:30.

Trenere:

             Jannicke Fosdahl                                                        jannicf@hotmail.com

Eline Nystad Stokvik                                                   elinestokvik@gmail.com

Lene Sara Joakimsen                                                 lenesara76@gmail.com

Foreldrekontakt:

Maja Henriette Jensvoll                                             Maja.jensvoll@gmail.com

 

Turn Kvinner (12 år +)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 16:00-18:30. Onsdag 18:00-20:30. Torsdag 16:00-18:00.

Trenere:

             Grete Kaspersen                                                        grete.kaspersen@gmail.com

Børge Thorshaug-Jensen                                           borgetj@outlook.com

Nina Eivik Huge                                                          nina.eivik.huge@gmail.com

Foreldrekontakt:

 

 

Turn Kvinner (14 år + konkurranse)

 

Mørkvedhallen Hall A. Tirsdag 18:15-21:15. Torsdag 18:15-21:15. Søndag 18:00-21:00.

Trener:

Lars Petter Jensen                                                      lars_petterj@hotmail.com

 

Turn Kvinner og Turn Menn (Basis voksne)

 

Mørkvedhallen Hall A. Fredag 18:00-20:00.

Trener:

Lars Petter Jensen                                                      lars_petterj@hotmail.com

 

Trampoline (1-3.klasse)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 16:00-17:00. Onsdag 16:30-17:30.

Trener:

Elise Hansen                                                               elisehansen1995@hotmail.com

Marcus Unosen                                                          marcusunosen@gmail.com

            Foreldrekontakt:

            Solvår Texmo                                                             respatex@gmail.com

 

Trampoline (4-7.klasse) Parti A

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 17:00-18:00. Onsdag 17:30-18:30.

Trener:

Elise Hansen                                                               elisehansen1995@hotmail.com

Marcus Unosen                                                          marcusunosen@gmail.com

Petter Wigen Mariussen                                            petterwm@icloud.com

Foreldrekontakt:

Dag U. Pettersen                                                        dup@mehamn.net    

 

Trampoline (4-7.klasse) Parti B

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 18:00-19:00. Onsdag 18:30-19:30.

Trenere:

Elise Hansen                                                               elisehansen1995@hotmail.com

Marcus Unosen                                                          marcusunosen@gmail.com

Petter Wigen Mariussen                                            petterwm@icloud.com

Foreldrekontakt:

Dag U. Pettersen                                                        dup@mehamn.net

 

Jibb (12-17 år)

Mørkvedhallen Hall A. Tirsdag 16:00-17:00.

Trenere:

Gaute Hangaas Brenna                                              gaute80@hotmail.com

Ståle Sjøvoll                                                               staalesjovoll@gmail.com

 

Jibb (17 år +)

 

Mørkvedhallen Hall A. Mandag 21:00-22:00.

Trenere:

Petter Wigen Mariussen                                            petterwm@icloud.com

Emil Hustoft                                                               emilhustoft@gmail.com

Vebjørn Vindvik                                                         vebjoern.vindvik@gmail.com