w

Timeplan nye Turnhallen

Apparatturn, tropp, trampett, tumbling, Cheer med flere trener i den nye basis- og motorikkahallen på Mørkved.

02.09.201713:12 Hege Ness Grøtterud

Timeplan

  MANDAG              
Kl. Apparatturn gutter Apparatturn jenter Troppsgulvet Trampett/tumbling/Power..
  Elite Rekruttering Gr. A Gr. B Gr. C Ulike grupper Breddeparti Konk.parti
1630-1700           2.-3. kl
1700-1730 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P 1.-3. kl Jørgen     2.-3. kl
1730-1800 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P 1.-3. kl Jørgen     6.-7. kl
1800-1830 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P 1.-3. kl Jørgen     6.-7. kl
1830-1900 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P 1.-3. kl Jørgen  

Eurogm/

oppvisning

6.-7. kl
1900-1930 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P  

Eurogm/

oppvisning

 
1930-2000 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P  

Eurogm/

oppvisning

8.-kl-->
2000-2030        

Eurogm/

oppvisning

8.-kl-->
2030-2100           8.-kl-->
2100-2130         Dame Oppvisning Veronica/Malin  
2130-2200              
  Tirsdag              
  Apparatturn gutter Apparatturn jenter Troppsgulvet Trampett/tumbling/Power..
  Gutter G.asp Gr. A Gr. B Gr. C   Breddeparti Konk.parti
1630-1700           6.-7. kl
1700-1730 Rekr/jr/ser Aspirant   3.-5. kl Sofija     6.-7. kl
1730-1800 Rekr/jr/ser Aspirant   3.-5. kl Sofija     6.-7. kl Konk.parti
1800-1830 Rekr/jr/ser Aspirant 6--> kl. Lars P 3.-5. kl Sofija       Konk.parti
1830-1900 Rekr/jr/ser Aspirant 6--> kl. Lars P 3.-5. kl Sofija       Konk.parti
1900-1930 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P Tropp Konk.parti    
1930-2000 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P      
2000-2030       Cheer jr    
2030-2100       Cheer jr    
2100-2130       Cheer jr    
2130-2200         Cheer jr    
  Onsdag              
  Apparatturn gutter Apparatturn jenter Troppsgulvet Trampett/tumbling/Power..
  Gutter G.asp Gr. A Gr. B Gr. C   Breddeparti Konk.parti
1600-1630              
1630-1700              
1700-1730 Rekr/jr/ser     1.-3. kl Hilde     4.-5. kl  
1730-1800 Rekr/jr/ser     1.-3. kl Hilde     4.-5. kl  
1800-1830 Rekr/jr/ser     3.-7. kl Hilde     4.-5. kl  
1830-1900 Rekr/jr/ser     3.-7. kl Hilde     TROPP  
1900-1930 Rekr/jr/ser         TROPP  
1930-2000 Rekr/jr/ser         TROPP  
2000-2030         Cheer sr  
2030-2100         Cheer sr  
2100-2130         Cheer sr  
2130-2200           Cheer sr  
  Torsdag              
  Apparatturn gutter Apparatturn jenter Troppsgulvet Trampett/tumbling/Power..
  Gutter G.asp Gr. A Gr. B Gr. C   Breddeparti Konk.parti
1600-1630              
1630-1700              
1700-1730 Rekr/jr/ser Aspirant   1.-3. kl Jørgen        
1730-1800 Rekr/jr/ser Aspirant 6--> kl. Lars P 1.-3. kl Jørgen        
1800-1830 Rekr/jr/ser Aspirant 6--> kl. Lars P 1.-3. kl Jørgen 3.-5. kl Sofija     Konk.parti
1830-1900 Rekr/jr/ser Aspirant 6--> kl. Lars P 1.-3. kl Jørgen 3.-5. kl Sofija     Konk.parti
1900-1930 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P 3.-5. kl Sofija     Konk.parti
1930-2000 Rekr/jr/ser   6--> kl. Lars P 3.-5. kl Sofija   8.-kl--> Konk.parti
2000-2030       Cheer Sr   8.-kl-->
2030-2100       Cheer Sr   8.-kl-->
2100-2130         Cheer Sr  
2130-2200           Cheer Sr    
  Fredag              
  Apparatturn gutter Apparatturn jenter Troppsgulvet Trampett/tumbling/Power..
  Gutter G.asp Gr. A Gr. B Gr. C   Breddeparti Konk.parti
1600-1630         Cheer Jr  
1630-1700         Cheer Jr  
1700-1730 Rekr/jr/ser       Cheer Jr  
1730-1800 Rekr/jr/ser     Basis Voksen   Cheer Jr  
1800-1830 Rekr/jr/ser     Basis Voksen   Cheer Jr  
1830-1900 Rekr/jr/ser     Basis Voksen   Cheer Jr  
1900-1930 Rekr/jr/ser     Basis Voksen      
1930-2000 Rekr/jr/ser     Basis Voksen      
  Lørdag              
  Apparatturn gutter Apparatturn jenter Troppsgulvet Trampett/tumbling/Power..
11.00 Rekr/jr/ser          
12.00 Rekr/jr/ser          
13.00 Rekr/jr/ser          
  Søndag              
  Apparatturn gutter Apparatturn jenter   Troppsgulvet Trampett/tumbling/Power..
  Gutter G.asp Gr. A Gr. B Gr. C   Breddeparti Konk.parti
10.00   Basis Voksen      
11.00   Basis Voksen      

google map