w

Treninger 2018/2019

Treninger
05.09.201811:24 Admin

Vi har følgende treningstilbud sesongen 2018-2019

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


2-3 år Hunstad Barneskole - Trener Sara Heyd - Treningstider tirsdag 17.00 - 18.00

2-3 år Turnhallen - Trener Hans Reinvik - Treningstider torsdag 16.00-16.45

2-3 år Saltvern Barneskole - Trener Malin Soløy - Treningstider mandag 17.15 - 18.00

2-3 år Tverlandshallen - Trener Victoria Hansen - Treningstider tirsdag 17.00 - 18.00

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

4-5 år Saltvern Barneskole - Trenere Sunniva Wilhelmsen og Tiril Lekang - Treningstid mandag 16.30 - 17.15

4-5 år Hunstad Barneskole - Trener Elise Hansen - Treningstid onsdag 18.00-19.00 (FULLT)

4-5 år Tverlandshallen - Trener Hege Lundteppen - Treningstid tirsdag 17.00 - 18.004 år Hunstad Barneskole - Trener Sølvi Solvoll - Treningstid 17.00 - 18.00 (FULLT)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1-2.klasse Hunstad Barneskole - Trener Elise Hansen - Treningstid onsdag 19.00 - 20.00

1-2.klasse Tverlandshallen - Trener (kommer) - Treningstid tirsdag 18.00 - 19.00 (FULLT)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

3-4. klasse Tverlandshallen - Trener Hege Lundteppen - Treningstid tirsdag 18.00 - 19.00

1-4. klasse Gutteparti Turnhallen - Trener Aleksander Solbakk, Brede Danielsen og Herman Munkvik Holm - Treningstid torsdag 16.30 - 18.00

_______________________________________________________________________

LØRDAGSTURN I TURNHALLEN

Dette er ett kurstilbud på 10 lørdager, første trening er 1.september. Vi følger skoleruta og har ikke trening i høstferien 13. oktober og ikke 8.september(grunnet utleie i hallen)

Trenere er: Aleksander Solbakk, Aurora Hanssen, Nora Sofie Helgesen, Herman Munkvik Holm, Brede Danielsen og Torunn W Pettersen

4-5 år trener kl 11.00-12.00

6-8 år trener 12.00-13.30

9-11 år trener 13.30-15.00

_______________________________________________________________________


CHEERLEADING


MINI

Trener torsdag 16:00-17:15 på Hunstad B
Trenere: Thilde (hovedtrener), Anette og Julianne

PEEWEE
Trener torsdag 17:15-19 på Hunstad B
Trenere: Thilde (hovedtrener), Anette og Julianne

JUNIOR
Trener mandag 19-20:30 og onsdag 19-21 i turnhallen
Trenere: Victoria (hovedtrener), Benedikte, Kamilla

SENIOR
Trener mandag 20-22 og torsdag 20-22 i turnhallen
Trenere: Julie Mari, Stine og Thomas

_______________________________________________________________________

TROPPSGYMNASTIKK, Trampett/Tumbling

Ansvarlig Helle Alfheim - FULLT sesongen 2018/2019

_______________________________________________________________________

APPARATTURN Gutter og Jenter

Ta kontakt på leder@boiturn.no for informasjon

_______________________________________________________________________

RG

Ansvarlig Helle Madsen, ta kontakt per mail leder@boiturn.no for informasjon

_______________________________________________________________________

VETERANER/OPPVISNINGSTROPP/VOKSENTURN-APPARAT

Ta kontakt på leder@boiturn.no

google map