w

Jenter KM

11.10.201814:27 Admin
Jenter aspirant
Pulje 1   Pulje 2   Pulje 3   Pulje 4  
1 Lykke ellingsen Kabelvåg IL Tirill Solvoll Ringen  B&OI Turn Elise Trondsen B&OI Turn Kristine Valøy B&OI Turn
2 Margareth emilsen Kabelvåg IL Liv Svels B&OI Turn Elida Stensrud Aasjord B&OI Turn Juliane Berntsen Dokmo B&OI Turn
3 Julie Jakobsen Kabelvåg IL Vilde Fosdahl Jensen  B&OI Turn Mia Margrethe Johansen B&OI Turn Regine Høynes B&OI Turn
4 Maria Jensen Kabelvåg IL Ellinor Isaksen  B&OI Turn Cornelia Berntsen Dokmo B&OI Turn Iljen Margrete Jensvoll B&OI Turn
5 Amelia Karlsen Kabelvåg IL Fillippa Olsen Osnes B&OI Turn Bertine Botten B&OI Turn Camilla Westeng Kjerpeseth B&OI Turn
6 Henriette Kvernberg Kabelvåg IL Hanna Nordland  B&OI Turn Sigrid Pinnerød B&OI Turn Tomine Fiva Hepsøe B&OI Turn
7 Kayla Mørtsell Kabelvåg IL Hennie Dybwik B&OI Turn Lotta Oline Holmstrøm B&OI Turn Elise Mathisen Rana Turn 
8 Eila Stormo Narvik turn            
Jenter rekrutt
Pulje 1 rekr 11   Pulje 2 rekr 11   Pulje 3, rekr 12   Pulje 4, rekr 12  
1 Emma Elida Norum Sortland Ingrid Hoff Martinsen Narvik  Turn Sandra Mikkelborg Rana Turn  Guro Margrete Amundsen Sortland
2 Marthe Markussen Sortland Amalie Hjuring Strøm Narvik  Turn Sigrid Hognestad Rana Turn  Siri af Ekenstam Narvik  Turn
3 Mie Bjørnsund Sortland Maja Lischner Narvik  Turn Nora Brusveen Rana Turn  Maren Sophie Røknes Narvik  Turn
4 Maja Isabella Amundsen Sortland Nordland Kaja B&OI Turn Anni Iversen Rana Turn  Helle Strøm Augustinussen Narvik  Turn
5 Erikke Høve Albrigtsen Sortland Halvorsen Kine Ånneland B&OI Turn Maren Berg Rana Turn  Sofie Gull Ditløvsen Narvik  Turn
6 Aminda Hagen Sortland Myhre Leah Sofie B&OI Turn Julie Skog  Rana Turn  Sjøvoll Sol Sommerseth B&OI Turn
7 Vilde Breivik Kabelvåg IL Kaspersen Midtgard Linnea B&OI Turn Hannah Pedersen Rana Turn  Huge Amalie B&OI Turn
8 Signe sundklakk Kabelvåg IL Guro Strømes Rana Turn  Othilie Ulstad Rana Turn  Alstad Maya Sofie B&OI Turn
9     Matilde Finbog Rana Turn  Alva Kvammen Rana Turn  Katralen Julie Marie Kaspersen B&OI Turn
10         Urte Vereniute Rana Turn  Klüver Katharina Lovise B&OI Turn
11         Nora Ravik Rana Turn  Jensen Mathea Neeraas B&OI Turn
        Tea Alexandra Pettersen Andenes Maria Chitussi B&OI Turn
        Alida Wulff Olsen Andenes    
Jenter kl I,II og III
Pulje 1   Pulje 2   Pulje 3   Pulje 4  
 
1 Mia Fosdahl Jensen B&OI Turn Sanne nordheim Larsen Kabelvåg IL Malin Svartvatn Rana Turn  Dorthea Dahle-Andreassen Andenes
2 Mathea Bratli B&OI Turn Line Sofie Westgaard Kabelvåg IL Ane Strømnes Rana Turn  Ida-Amalie Klausen Andenes
3 Ada Vikjord B&OI Turn Vilja Berg Kabelvåg IL Live Kampesæter Rana Turn  Ronja Eliassen Narvik  Turn
4 Juliane Lund B&OI Turn Sanne nordheim Larsen Kabelvåg IL Ida Jensen Rana Turn  Aurora Sjøvoll Liljebakk Narvik  Turn
5 Johanne Olsen B&OI Turn Line Sofie Westgaard Kabelvåg IL Marie Mathisen  Rana Turn  Kari Ludvigsen Rana Turn 
6 Eline Stokvik Nystad B&OI Turn Vilja Berg Kabelvåg IL Kamilla Adolfsen Rana Turn  Malene Hellan Larsen Andenes
7 Anni Heyd  B&OI Turn ine Norheim larsen Kabelvåg IL Ingrid Haugjord Rana Turn     
8     Malene Nordseth Kabelvåg IL Luna Aanonli Rana Turn     
9     hanna Nordgård Kabelvåg IL Hannah Lind Hansen Rana Turn     
         
         
Lørdag  0800-0830 apparat-testing B&OI  5 min pr klubb
Rana  
Narvik  
Andenes  
Kabelvåg   
Sortland  
Innturning for svev og salto opphopp bom 0830-0845
1. rullering   2. rullering   3. rullering   4. rullering  
               
Pulje 1 Fritt Pulje 1 Bom Pulje 1 Skranke Pulje 1 Hopp
Pulje 2 Bom Pulje 2 Frittstående Pulje 2 Hopp Pulje 2 Skranke
Pulje 3 Skranke Pulje 3 Hopp Pulje 3 Frittstående Pulje 3 Bom
Pulje 4 Hopp Pulje 4 Skranke Pulje 4 Bom Pulje 4 Frittståede